Yurt Dışında Sağlık Haberi

Sağlık turizmi Türkiye’nin son yıllarda yıldızının giderek parladığı alt sektörler arasında başı çekmektedir. Bugün obezite ameliyatlarından saç ekimine, kanser tedavisinden estetik cerrahiye kadar birçok farklı alanda Türkiye yurtdışından hasta kabul etmektedir.

Sağlık turizminin gelişmesi ile birlikte yurt dışına yönelik haber ve tanıtım çalışmaları da önem kazanmıştır. Dünyanın dört bir yanından hastalara ulaşmak isteyen özel sektörden tüm kurum ve hekimlere ED Danışmanlık olarak etkin hizmetler vermekteyiz.

  • Yurt Dışında Sağlık Haberi çalışmalarımız kapsamında tüm çözüm ortaklarımıza ilgi çekici içerikler sunmakta ve bu haberlerin en doğru ve hızlı şekilde hedef kitle ile buluşturulmasını sağlamaktayız.
  • Yurt dışına yönelik sunmuş olduğumuz sağlık ve sağlık turizmi haberleri ile tanıtım çalışmaları kapsamında, müşterilerimizin talep ettiği tüm lokasyonlar için yayın çıkabilmekteyiz. Talebiniz doğrultusunda Avrupa haberleri, Amerika haberleri veya Orta Doğu bölgesine yönelik haberler hazırlamakta; haberlerin içeriklerini oluştururken her toplumun arz, talep ve beklentilerini dikkate almaktayız.
  • Yurt dışı sağlık turizmi alanında Almanya, üzerinde önemle durduğumuz ülkeler arasında başı çekmektedir. Almanya haber çalışmalarımızda ülkede yaşayan gurbetçi nüfusunun ilgisini çekecek konuları gündeme taşımaktayız. Gurbetçi haberleri olarak değerlendirdiğimiz bu çalışmalarda, Almanya’da yaşayan Türk nüfusun sağlık hizmetlerinden beklentileri, hangi alanlarda tedavi uygulamalarını arattıkları, neleri bilmek istedikleri gibi farklı verilere ulaşarak bu verilere göre haber yapmaktayız.
  • ED Danışmanlık olarak sağlık turizmine talebi olan ülkeler için de özel çalışmalarımız bulunmaktadır. Örneğin Belçika haber, İsveç haber, İngiltere haber, İran haber gibi kategoriler altında bu ülkelere uygun, farklı çalışmalarla hastalara ulaşmaktayız.
  • Sağlık haberciliğini profesyonel bir bakış açısı ile ele alarak sadece içerik anlamında değil teknik olarak da en etkili hizmetleri müşterimize sunmaktayız. Bu anlamda üretilen tüm yurtdışı sağlık haberlerinin en doğru dijital platformlarda yer alması için müşterilerimizin talebi doğrultusunda yapılan çalışmaları SEO uygulamalarıyla da destekleyebilmekteyiz.

Basın ve medya alanında uzun yıllara dayalı deneyimimiz, dinamik kadromuz ve işinin ehli mütercim tercüman çözüm ortaklarımız ile kaliteli, hedefe yönelik ve etkileyici haberlerle yurt dışından hastaların Türkiye’yi ve kuruluşunuzu tercih etmelerine yardımcı olmaktayız.

Çözümlerimiz ve çalışmalarımız için daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.