İzmir Reklam

Açık hava reklamı, hedef kitleye kolay ve direkt bir şekilde ulaşmaya imkan veren; şirketler için yazılı, görsel ve dijital reklamcılığın yanında günümüzde halen etkinliğini ve vazgeçilmezliğini sürdüren tanıtım araçlarını ifade eder.

ED Danışmanlık olarak biz de İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki müşterilerimize, medya ve dijital tanıtımın yanı sıra açıkhava reklamcılığı alanında da geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

En çok tercih edilen açık hava reklamları

Açıkhava reklamcılığı denildiğinde ilk akla gelen ürünler bilbordlardır. Billboard kısaca vitrin, çerçeve veya pano gibi sağlam arka plan yapıların üzerine uygulanan baskılardır.

Kalabalık ve büyük caddelerde, otoyollarda, iş ve ticaret bölgelerinde hemen her yerde billboard reklamları ile karşılaşmak mümkündür. Bilbordları tercih edilir kılan en temel unsur kolayca dikkat çekebilmeleridir.

Bir diğer ilgi çekici ve yaygın açık hava reklam tipi ise giydirmedir. Otobüs, bina, bank, durak, direk gibi sokakta bulunan araç ve eşyaların üzerine giydirme yöntemi ile yapılan bu reklamlar da kitlelere kolay şekilde ulaşmayı sağlar ve akılda kalıcıdır.

Size hangi hizmetleri veriyoruz?

Açık hava reklamcılığı çok zengin bir faaliyet alanını kapsar. Üç ve iki boyutlu tabelalardan bannerlara, billboardlardan bina giydirmeye, araç ve otobüs giydirmeden çatı reklamlarına, cam veya duvara uygulanan grafiklerden reklam panolarına, LED ışıklı reklamlardan otobüs durağı afişlerine kadar dış alanda her gün sık sık rastladığımız tüm fiziki tanıtım araçları açık hava reklamcılığının örnekleridir.

ED Danışmanlık olarak reklamcılık alanında deneyimli ekibimiz ile dış alanlara yönelik her türlü tanıtım çalışmasını gerçekleştirmekteyiz.

İlgi çekici bir bilbord reklam, akılda kalıcı bir direk reklam veya İzmir’in tüm ilçelerinde görünür olmanızı sağlayacak bir otobüs giydirme reklamı mı yaptırmak istiyorsunuz? Seçeceğiniz tüm uygulamalar için özgün tasarımlar, yüksek kalitede işçilik ve uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız.

İzmir’de açık hava reklamcılığı uygulamalarında fikir aşamasından başlayarak tasarım, uygulama ve yerleştirme süreçlerinin tamamında uzman ekibimizle yanınızdayız.

İzmir reklam firmaları arasında siz de güvenilir, pratik ve kaliteli hizmet veren bir çözüm ortağı arıyorsanız, ED Danışmanlık’a bekleriz.