Hakkımızda

Biz Kimiz?

1607728772074

Erkan Doğan

Founder

1978 yılında İstanbul’da doğdu. Ardından İzmir’e yerleşen Erkan Doğan, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Radyo TV Sinema Yayıncılığı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Isparta Haber Gazetesi’nde kısa bir süre görev yaptı. Kısa sürelerle SKY TV ve Haber Ekspers Gazeteleri’nde görev aldı. Ardından Yeni Asır Gazetesi’nde göreve başladı. Yeni Asır TV’de Sağlık Arenası ismiyle 100’e yakın programı hazırlayıp, sunuculuğunu yaptı. İzmir’de 2010 yılında Sağlık ve Eğitim Muhabirleri ve Danışmanları Derneği (SEMDER) kuruluşunda aktif olarak yer aldı. SEMDER, Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) bünyesine katılınca, derneğin Ege Bölgesi Temsilciliği görevini üstlendi. 10 yıldır sağlık muhabirliği yapan Doğan, 2015 yılında Erkan Doğan Danışmanlık Ajansı’nı kurdu.

Doğan, 2018 yılında Türkiye’nin sağlık ve eğitim alanında ilk ücretsiz haber ajansı olan Bilim ve Sağlık Haber Ajansı’nı (BSHA) kurdu. Gazeteci – Yazar Erkan Doğan, 2019 yılında tıptaki etik anlayışın sorgulandığı Demir Şırınga isimli kitabı kaleme aldı. Doğan, pandemi döneminde sağlık çalışanlarının gösterdiği fedakarlıklarının anlatıldığı Beyaz Zafer isimli kitabını 2021 yılında Cenevre Fikir Sanat’tan yayınlandı.
Sağlık ve eğitim alanında Dijital Medya ve Marka Yönetimi çalışmaları yürüten Erkan Doğan Danışmanlık, bir çok sosyal sorumluluk projesini de hayata geçirdi.

Ekibimiz


Ayça Özgül Yurdam

Digital Media Specialist

Murat Mutlu

Creative Director

Özge Günerken

Content Editor

Batu Yazgan

Videographer

Burcu Kaya

Stajyer

– Reklam çalışmalarınız için

Doğru Firmayı mı Arıyorsunuz ?

Sizin için neler yapabileceğimizi hemen öğrenebilirsiniz.