Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Profesyonel web tasarım, modern görünümlü, SEO uyumlu, kullanıcı dostu, okuyucuların her istediğini kolayca bulabileceği bir yapıda olmalı !

Teknolojinin son hızla geliştiği dünyamızda dijital bilinirlilik her zamankinden daha fazla önem kazanmaktadır. Bu açıdan sosyal ağları ve kurumsal kimliğinizi aynı potada gösteren Kurumsal İnternet Sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır.
Firmanızı hedef kitlenize anlatmanın, tanıtmanın en ucuz ve kısa yolu yine kurumsal web sitesidir.. İnsanlar kaliteli ve dikkat çekmeyen, alelade tasarlanmış bir web sitesine pek güven duymaz. Kurumsal web tasarımı ve seo uyumlu, kullanıcı dostu web sitesi yapıyoruz. Kurumsal web sitesi konusunda anahtar teslim çözümler sunan ED Danışmanlık İzmir web sitesi fiyatları ve İzmir web tasarım hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Yapım Aşamaları

Web Sitesi yapım aşamaları, planlı ve titiz bir çalışma gerektirmektedir. Site Yapım Aşamaları; Logo, Template Seçimi, Kurumsal Kriatif, İçerik Planı, Modül Planı, Görsel Materyallerin Seçimi, İç SEO, Teknik SEO, Demo Yayın, Yayın Onayı, Dış SEO çalışmalarını kapsamaktadır. ED Danışmanlık, web sitesi açılışından bir hafta önce içerik yönetimi konusunda firma tarafından belirlenen kişi veya kişileri, 3 saatlik bir eğitim vermektedir. Böylece, kurum veya şahıslar siteye planladıkları içerikleri ekleme bilgisine sahip olurlar. Firmamız, kurumsal web sitesi işletimi aşamasında da bir yıl ücretsiz teknik destek vermektedir. İş planımızda Metin Yazarı, Grafiker, SEO Uzmanı, Analist, Webmaster uzmanları görev almaktadır.

Rekabetçi Yaklaşım

Planlanan içerik ve sürede tamamlanan SEO uyumlu siteniz, sektörünüzde rekabektçi konumuda yer alarak sizi üst seviyeye taşıyacaktır Günümüzün en iyi bilgi ve en iyi iletişim aracı internet, sizi iyi tanıtacak, kimliğinizi sergileyecek bir web sitesine sahip olmak pahalı ve zor bir iş değildir. Hazırladığımız web siteleri için sadece kurulum hizmeti vermiyoruz. İlk olarak verdiğimiz hizmeti alan adınızı taşıyan bir web sayfası oluşturmaktır. Sitenizi hazırlarken bilişim dünyasının teknolojik alt yapılarını kullanıyoruz. Web sitesi kurulumu ve kurulum sonrası hizmet alanında titiz bir çalışma sunarken, sistem ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Özellikle eski müşterilerimiz için yeni ortaya çıkan ihtiyaç ve hizmetleri ücretsiz olarak güncellemekteyiz. Fiyat politikamıza KDV ve hosting gibi ihtiyaçların ücretleri de dahildir. İlk web sitesi kurulum ücreti ve devamında istediğiniz takdirde aylık olarak düzenli ödemde bulunabilirsiniz.

N A S I L Y A P I Y O R U Z ?

Farklı Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Hızlı Site

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum’a çıkartıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

Profesyonel SEO

Biz SEO’ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

Kurumsal Web Sitesi