Ege Haber Ağı Tanıtımı

İzmir ve Egenin yerel haber ağı olan Ege Haber Ağı, haberleri güncel ve en hızlı şekilde okurlarına sunmaktadır.

Ege Haber Ağı, İzmir merkezli birçok şehir ve ilçede faaliyet gösteren sitelerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. ED Danışmanlık kuruluşu olan Ege Haber Ağı’nda yerel, gündem ve siyasi haberlere ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye ve Egeden haberleri okurlarıyla buluşturan Ege Haber Ağı (EHA)’na üye haber siteleri şu şekildedir;

www.egemeclisi.com, www.egeyebakis.com, www.yerelgozcu.net, www.habertire.com, www.egemenlik.com.tr, www.haberkime.com, www.yerelguc.com, www.gunceltorbali.com, www.focahaber.com, www.bsha.com.tr , www.kuzeyegehaber.com , www.aktifbulten.cok.tr

Radyo :

Aktif Radyo (Kuzey Ege Bölgesine yayın yapıyor)

Radyo Remix (Ödemiş, Tire, Bayındır, Torbalı, Kiraz)

 

Haberleriniz Aynı Anda On Binlerce Kişiye Ulaşır

EHA, yazılı haber, fotoğraf, basın bülteni ve görüntülü haberlerin aynı anda on binlerce kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. İhlas haber ajansı gibi büyük ajanslara üyeliği bulunan egeden haber EHA’da aradığınız her habere kolayca erişebilirsiniz. EHA, gerek bilgi gerekse haber kirliliğinin yoğun şekilde insanları abluka altına aldığı dönemde tarafsız, güvenilir ve doğru habercilik düsturunu benimsemektedir. Ege Haber Ağı, tek başına bir haber ağı olmanın dışında bir haber ve bilgi kompleksi olarak da düşünülebilir. Sosyal medya ağlarının hızla yaygınlaşması ve habercilik etikleri benimsemeyen kullanıcıların haberci gibi davranması haber kirliliğini ortaya çıkarmaktadır. Medya patronlarının baskısından uzak, profesyonel ve en önemlisi asıl derdi toplum haberciliği olan Ege Haber Ağı, toplum çıkarlarını gözetmektedir. Bu doğrultuda Ege Haber Ağı, sosyal mecraları en iyi şekilde haber ağı olarak kullanmaktadır. Üzerine düşen habercilik etiklerini yerine getiren Ege Haber Ağı, kitlelere doğru haberciliği en kısa yoldan tam zamanın ulaştırmaktadır. Herkes için eşit haber anlayışına bağlı kalarak haber ve yayın servisi yapan EHA, ülkenin tüm noktalarından haberleri güncel olarak sunmaktadır.

Ege Haber Ağı’nda Yayınlanan Tüm Haberler Gerçektir

Kalitesini ve habercilik etiğini en üst seviyede tutan Ege Haber Ağı, haber servisi yaptığı tüm sitelerin haberinin doğruluğunun birinci kaynağıdır. Gün geçtikçe haber ağını genişleten Ege Haber Ağı’nın basın bültenleri ve fotoğrafları yüzbinlere ulaşmakta ve çok geniş kitlelerle etkileşime girebilmektedir. DHA gibi büyük ajansların İzmir haber bölümüne de haber veren Ege Haber Ağı, egenin en başarılı ajansı sayılmaktadır. Ege’de haber denildiğinde akla gelen ilk site olan Ege Haber Ağı, gerek kitlesi gerekse haber yazarlarıyla adını Türkiye’ye duyurmaktadır. Görüntülü haberlerin görüntülerini Youtube sayfasına yükleyen Ege Haber Ağı, görüntülerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Görüntülü haberleri de çeşitli sosyal medya hesaplarında paylaşan Ege Haber Ağı, haber görüntüsü yazı içerisinde paylaşmaktadır.

11 adet haber sitesini bir arada toplamayı başaran Ege Haber Ağı, ege bölgesindeki kullanıcılarında ilk tercih ettiği sitedir. Başarısıyla sık sık gündeme gelen EHA, İzmir ve çevresinin en büyük haber ajansı niteliğine sahiptir. İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Torbalı, Aliağa, Tire, Foça, Ödemiş, Selçuk bölgesindeki haberleri ilk siz okumak isterseniz, EHA’yı takip edebilirsiniz.